СБУ перехопила "темники Суркова" для бойовиків

П'ятниця, 27 лютого 2015, 14:23

В СБУ стверджують, що помічник президента РФ Владислав Сурков надсилає терористичним організаціям "ЛНР" та "ДНР" інформаційні темники щодо їхньої реакції на дії офіційної влади Києва.

Про це заявив на прес-конференції у п'ятницю голова СБУ Валентин Наливайченко, продемонструвавши фрагмент циркуляру, датованого лютим 2015 року.

У цьому документі, зокрема, йдеться про те, що рішення щодо запрошення в Україну миротворчого контингенту ООН суперечить мирним домовленостям.

Фото: ЛигаБизнесИнформ

Циркуляр написаний майже тими словами, які потім озвучили в своїх коментарях лідери бойовиків на своїх медіаресурсах.

"Саме такими циркулярами цей громадянин РФ (Сурков – ред.) порушує закони і нашої держави, і, до речі, закони своєї власної держави", - заявив Наливайченко.

Крім того, за словами Наливайченка, СБУ продовжує збирати докази щодо причетності Суркова до керування групами спецслужбовців ФСБ, які співпрацювали з колишнім керівництвом СБУ під час подій на Євромайдані.

"Зокрема встановлено, що в січні 2014 року група ФСБ, яка працювала в СБУ і зустрічалась з колишнім керівництвом держави та уряду, керувалась високопосадовим генералом на прізвище Жало. Ця група, як і інші, координувалась тим самим громадянином РФ 1964 року народження", - заявив голова СБУ.

Як відомо, глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко звинувачує помічника президента Росії Владислава Суркова в тому, що він керував снайперськими групами іноземців на Майдані Незалежності в лютому 2014 року.

Президент Росії Володимир Путін назвав "повною нісенітницею" заяву Наливайченка про участь Сурков в розстрілі Євромайдану.

Українська правдаpowered by lun.ua