Мати жертви Лозінського попросила суд поновити слідство

Середа, 11 березня 2015, 10:42

Мати Валерія Олійника, вбитого колишнім депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, попросила Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ відновити слідство у цій справі.

Про це "Українським новинам" сказав її адвокат Володимир Бурковський.

"Ми подали клопотання до суду для того, щоб відновити слідство... Ми вважаємо, що попереднє розслідування було неповним та не дослідило всі обставини справи", – сказав він.

Адвокат заперечує, що в клопотанні йдеться про те, щоб звільнити Лозінського з-під варти на поруки.

Вищий спецсуд розгляне позов Любові Олійник 19 березня о 10:00.

Як відомо, Олійник загинув 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським.

В квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі, починаючи з березня 2010 року.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі, а в березні 2014 року Вищий спецсуд скоротив термін до 10 років.

У червні 2014 Бориспільський райсуд навіть відпустив Лозінського на свободу, проте вже наступного дня його повернули назад у колонію.powered by lun.ua