Пашинський порівняв посаду свого скандального сина із посадою прибиральниці

Середа, 11 березня 2015, 17:43

Глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський заявив, що його сина було призначено керівником одного із департаментів "Спецтехноекспорта" без конкурсу так само, як без конкурсу призначають прибиральниць.

Про це він заявив в ефірі програми "Громадское на русском".

"Що сталося. Мій син Антон Пашинський, випускник нашого внз, який має спеціальність магістр міжнародної економіки а торгівлі, який вільно володіє англійською мовою, який вісім останніх місяців – до цього він був у Нацгвардії – займався волонтерством, доставляв тепловізори … Йому запропонували місце начальника відділу з трьох осіб – контрактів, це відділ договорів. Запропонував менеджмент компанії", – заявив Пашинський.

На запитання журналістки, чому його було призначено без конкурсу, Пашинський сказав: "Ви хочете сказати, що у вас на прибиральницю конкурс є?"

Голова комітету наголосив, що його син має досвід роботи в цій галузі, оскільки три роки очолював великий відділ із мільярдними оборотами.

Нагадаємо, у лютому в "Спецтехноекспорті" з'явився новий топ-менеджер - 24-річний Антон Пашинський, син депутата Сергія Пашинського.

Він очолив другий департамент державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства "Спецтехноекспорт" державного концерну "Укроборонпром".powered by lun.ua