Тимчук: На Донбасі 30-33 тисячі бойовиків, 80-85% із них – найманці з РФ

Четвер, 12 березня 2015, 11:31

У бойовиків на Донбасі розгорнуто 2 армійських корпуси – це близько 30-33 тисячі осіб, 80-85% яких – російські найманці.

Про це заявляє організатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук 12 березня у Facebook.

"На сьогодні під єдиним централізованим командуванням у складі "ДНР" і "ЛНР" фактично розгорнуто 2 армійських корпуси російсько-терористичних військ (близько 30-33 тисяч ос.). Із них лише 15-20% мають українське громадянство, інша частина – російські найманці", - пише він.

При цьому, за даними ІС, керівництво бойовиків продовжує проводити "мобілізаційні заходи".

"На підприємствах і шахтах на окупованій території масово складаються так звані мобілізаційні списки працівників, під приводом підготовки до "наступу українських військ", - уточнює Тимчук.

Між тим одразу в декількох районах Донецька приховано перекидають артилерійські системи ближче до переднього краю методом "перекату" (невеликими партіями чи окремими одиницями).

"Артилерія й міномети при цьому ретельно маскуються на позиціях, допуск у райони позицій для місцевого населення заборонено", - наголошує Тимчук.

ІС фіксує посилену бойову підготовку частин і підрозділів "російсько-терористичних військ", її проводять в основному на 4-х обладнаних "навчальних центрах" на території Донецької й Луганської областей, контрольованій терористами.

"Команди інструкторів укомплектовано в основному російськими громадянами, – як кадровими офіцерами, так і найманцями, які мають значний досвід служби у ЗС РФ і участі в бойових діях", - заявляє Тимчук.

powered by lun.ua