Представник ОДА поїхав до Костянтинівки вирішувати конфлікт між військовими і місцевими жителями

Понеділок, 16 березня 2015, 21:52

Заступник голови Донецької обласної адміністрації Михайло Сливка вирушив до Костянтинівки, щоб вирішити конфлікт між військовими та місцевими мешканцями.

Про це повідомляється в Twitter ОДА.

"За дорученням Кіхтенка для врегулювання конфлікту між місцевими жителями і військовими в Костянтинівку виїхав заступник голови ОДА Михайло Сливка", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, у понеділок у Костянтинівці бронемашина українських військових наїхала на жінку з двома дітьми, в результаті чого загинула 8-річна дівчинка.

За інформацією журналіста Олексія Мацуки, після події на мітинг вийшло кілька десятків людей, які перекрили вулицю, запалили шини і перевернули машину ДАІ.

Крім того, за даними Мацуки, "100 пацанів підпалили шини біля гуртожитка, де живуть українські військові та розбили скло".

Фото: Новости Донбасса 
Квіти на місці ДТП. Фото: Новости Донбасса 

Заступник начальника УМВС у Донецькій області Ілля Ківа повідомив, що встановлена особа організатора акцій, його збираються затримати.

 
 

Сепаратистські сайти активно висвітлюють конфлікт між військовими та місцевими жителями.

Раніше начальник Донецької міліції В'ячеслав Аброськін повідомив, що також виїхав до Костянтинівки.

Він також заявив, що двоє військовослужбовців, винних у здійсненні ДТП, вже затримані та передані військовій прокуратурі.

Українська правдаpowered by lun.ua