Рада Європи поки не розглядала ідею про бойкот ЧС у Росії

Вівторок, 17 березня 2015, 12:14

Рада Європи ще не розглядала питання про своє ставлення до ідеї бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії, який повинен пройти в 2018 році.

Про це повідомив генеральний секретар Євроради Турбйорн Ягланд у вівторок в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми не починали про це думати", - сказав він, відповідаючи на запитання журналістів, як Рада Європи поставиться до бойкоту ЧС з футболу в РФ в 2018 році.

Як відомо, в Росії в 2018 році повинен пройти Чемпіонат світу з футболу.

В опублікованому 16 березня інтерв'ю німецькому виданню Bild президент України Петро Порошенко заявив, що вважає немислимим проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії.

"Мені здається, потрібно почати розмову про бойкот цього Чемпіонату світу в 2018 році. Поки російські війська в Україні, я вважаю, що проведення Чемпіонату в цій країні немислиме", - сказав український президент.

Як пояснив Порошенко, він переконаний, що "футбол не має нічого спільного з політикою і треба розмежувати ці речі, але як це можливо?"

"Наш найуспішніший клуб" Шахтар "грає протягом декількох місяців у Львові за 1200 км від дому, тому що російські солдати зайняли Донецьк", - сказав президент України.powered by lun.ua