25.06

Банківський форум

Медіа-профспілка вимагає дисциплінарного стягнення з Коломойського

П'ятниця, 20 березня 2015, 12:56

Некоректна поведінка голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Ігоря Коломойського з журналістом "Радіо Свобода" Сергієм Андрушком неприпустима.

Про це йдеться у заяві Незалежної медіа-профспілки України, поширеній після конфлікту в державній компанії "Укртранснафта".

"Вчора, відповідаючи на запитання журналіста, державний чиновник не стримував свого роздратування, називав його на "ти", вживав ненормативну лексику, демонстрував свою зневагу", - зазначає медіа-профспілка.

"Він порушив статтю 5 закону "Про державну службу", в якій сказано, що "державний службовець повинен "шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування; не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця", - наголошують там.

Медіа-профспілка зазначає, що у ЗМІ "неодноразово підкреслювалася позитивна роль Ігоря Коломойського у припиненні розхитування ситуації на сході України, зокрема, в Дніпропетровській області", і відзначалося, що його зусилля "поклали край" намаганням російських агентів і прихильників Росії організувати масові заворушення проти України.

"Однак жодні заслуги не дають права державному чиновнику принижувати честь і гідність не тільки журналістів, але і будь-яких громадян. Намагання образити демонструє не його силу, а слабкість", - заявляє Незалежна медіа-профспілка.

"Тим більше, що Ігор Коломойський є власником потужного медіа-ресурсу, який дозволяє йому безперешкодно доносити свою точку зору до найширшого кола громадян", - додають там.

Медіа-профспілка вважає, що голова Дніпропетровської ОДА повинен вибачитися перед журналістом, а голова держави  накласти на чиновника дисциплінарне стягнення згідно із статтею 14 закону "Про державну службу".

Медіа-профспілка також додає, що журналіст Андрушко, який "давно завоював репутацію принципового борця з корупцією", може розраховувати на захист і підтримку НМПУ, членом якої він є.

Водночас, медіа-профспілка закликає журналістів не концентруватися винятково на особі Ігоря Коломойського.

"У нашій країні є чимало персонажів, котрі не лише не зупинили агресію зі сходу, але і довели ситуацію до того, що подібне стало можливим. Їхня діяльність потребує значно більшої уваги журналістів, ніж зараз їй приділяється. Розслідування їхніх темних справ дозволить уникнути звинувачень журналістів у заангажованості", - додають там.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: