25.06

Банківський форум

Коломойський барикадується в "Укрнафті", будують паркан - Лещенко

Неділя, 22 березня 2015, 17:23

У Києві будівлю "Укрнафти" у Нестеровському провулку обносять залізниим парканом, у будівлі -  "бійці невідомого батальйону".

Про це повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко. 

"Коломойський барикадується в "Укрнафті". Просто зараз будівлю "Укрнафти" на Нестеровському провулку обносять залізними гратами. Залишилося "зварити" кілька секцій", - зазначив він.

При цьому на вулиці чатують два бійці "невідомого батальйону",  а всередині крізь затемнені вікна видно ще з десяток бійців, додав Лещенко.

"Охорона відмовляється показати дозвіл на спорудження нового паркану. Це все - реакція Коломойського на прийняття закону про акціонерні товариства в частині зниження кворуму. В "Укрнафті" у держави - 50% + 1 акція, але тепер вперше за 12 років можна поставити державний менеджмент", - зазначив він.

"Схоже, попередження Коломойському від посла США Джеффрі Пайєтт про те, що закони джунглів пішли в минуле, не подіяло", - додав депутат.

Фото з Facebook Сергія Лещенка
 

Як відомо, в офісі компанії "Укртранснафта" розгорівся конфлікт, пов’язаний зі зміною керівника підприємства. 

Наглядова рада цього держпідприємства відсторонила Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління компанії. У повідомленні "Нафтогазу", що контролює 100% акцій "Укртранснафти", не було  вказано причину такого рішення.

Ігор  Коломойський у супроводі озброєних людей приїхав до офісу "Укртранснафти", де перебував близько 6 годин. Після того, як він залишив приміщення, Коломойський заявив, що "звільняв будівлю "Укртранснафти" від російських диверсантів". 

При цьому голова Дніпропетровської ОДА звинуватив оточення президента у рейдерстві і обматюкав журналіста "Радіо Свобода" Сергія Андрушка.

Коломойський заявив, що Юрій Мірошник, який з 19 березня тимчасово виконує обов'язки голови правління "Укртранснафти", "сам себе призначив". На запитання, хто стоїть за цим, Коломойський відповів: "Я не знаю. Сказали, Кононенко – один із керівників фракції БПП".

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: