Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У Кремлі відхрестилися від своїх маріонеток на Донбасі

Понеділок, 23 березня 2015, 10:33

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Москва має обмежений вплив на бойовиків так званих "ЛНР" і "ДНР".

Про це він сказав в інтерв'ю норвезькій газеті Dagbladet, передає ТАСС.

"Попри те, що говорять НАТО і європейські країни, ополченці в Донбасі не є нашими маріонетками", - заявив він газеті.

"У президента Путіна є на них вплив, оскільки вони його поважають, проте він не може наказати їм скласти зброю", - сказав Пєсков.

Як зазначає видання, "незважаючи на те, що зараз відносини між РФ і західними країнами значно ускладнилися, даний факт, за словами Пєскова, не означає, що Європа втратила Росію, а Росія втратила Європу".

При цьому прес-секретар президента РФ зазначив, що західна громадська думка звикла "демонізувати Путіна і звинувачувати його у всьому".

"Така ситуація мене особисто зачіпає, - сказав Пєсков. - На жаль, що б ми не робили, знайдуться люди, які не будуть нас слухати".

Пєсков також прокоментував чутки про "загадкове зникнення" Путіна, які широко циркулювали ще кілька тижнів тому.

"Ця історія дала багато приводів для жартів, - сміючись заявив Dagbladet прес-секретар президента РФ. - Путін працював в своїй підмосковній резиденції. Іноді людям здається, що якщо його не показують по телевізору, то він сидить вдома і нічого не робить".

"Я прийшов до нього і сказав: Пане президент, я дізнався, що ви опинилися в складному становищі. Вас викрала група генералів і вивезла до Швейцарії, де у вас народилося відразу кілька дітей. Дозвольте вас привітати, пане президенте", - сказав Пєсков.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: