В ОБСЄ сподіваються на продовження режиму припинення вогню на Донбасі

Четвер, 26 березня 2015, 20:57

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ сприяли доправленню гуманітарної допомоги до зруйнованого під час боїв Широкиного Донецької області та сподіваються на постійне припинення вогню в регіоні.

Про це заявив заступник голови СММ Александр Гуг.

"Те, що ми побачили сьогодні в Широкиному, - катастрофічно. Жодна будівля не залишилася цілою, усі зазнали прямих обстрілів або влучення осколків. Люди, як і раніше, живуть у Широкиному, перебуваючи в дуже складному становищі. Їхні будинки зруйновані, у них немає води та електрики", - наводить слова Гуга офіційна сторінка СММ ОБСЄ.

Окрім припинення вогню в цій місцевості, СMM також сприяла доправленню гуманітарної допомоги від Міжнародного комітету Червоного Хреста 50 жителям Широкиного.

Тимчасове припинення вогню заступник голови СММ назвав хорошим знаком.

"Факт, що припинення вогню триває, тепер дає сподівання, що сторони можуть продовжувати дотримуватися угоди про припинення вогню в та поза всією зоною конфлікту", - сподівається він.

"СММ ОБСЄ повернеться до Широкиного та сусідніх сіл до державного кордону між Україною та Росією на регулярній основі, щоб спостерігати за припиненням вогню", - пообіцяв Гуг.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування