Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

"Бєлавіа" може припинити польоти в Україну з 29 березня

П'ятниця, 27 березня 2015, 18:49

Білоруська авіакомпанія "Бєлавіа" повідомила про можливе припинення польотів в Україну з 29 березня.

Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці в Facebook.

"Станом на 17.00 27 березня 2015 року авіакомпанія "Бєлавіа" не отримала дозвіл від авіаційної влади України на виконання регулярних рейсів за маршрутом Мінськ-Київ-Мінськ", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, "Бєлавіа" в повній відповідності з Угодою між Урядом Республіки Білорусь та Урядом України про повітряне сполучення, підписаною 17 липня 1995 року в Мінську, виконує протягом багатьох років польоти за маршрутом Мінськ-Київ-Мінськ.

"Напередодні сезону ІАТА "Літо-2015" авіакомпанія направила запити на дозвіл польотів до Державіаслужби України. Відповіді немає. Білоруська авіаційна влада видала дозвіл на польоти "Міжнародним авіалініям України", - повідомляє компанія.

"Можливе повне припинення польотів між Білоруссю та Україною з 29 березня 2015 року. Відповідальність лежить на українській стороні", - підсумували в білоруській компанії.

По состоянию на 17.00 27 марта 2015 года авиакомпания "Белавиа" не получила разрешение от авиационных властей Украины на...

Posted by Belavia - Belarusian Airlines on Friday, March 27, 2015

У свою чергу, Державна авіаційна служба України заявила, що інформація компанії "Бєлавіа" не відповідає дійсності: цей перевізник має дозволи на 7 рейсів на тиждень.

"Економічна правда"

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: