Росія вже виділила гроші на провладний кримськотатарський канал

Вівторок, 14 квітня 2015, 15:39

На створення громадського кримськотатарського телебачення в Криму федеральному бюджеті Росії зарезервовано 177 мільйонів рублів.

Про це у вівторок на брифінгу заявив голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов, повідомляє провладне видання "Крыминформ".

За його словами, виділення коштів погоджено з віце-прем'єром Росії Дмитром Козаком і вже нібито ведеться підбір обладнання.

"У сумі 177 млн рублів все враховано – техніка, студії. Зараз вони здійснюють підбір фахівців. Головне – це редакційна політика, підбір людини, який буде формувати політику телеканалу, який знає ментальність кримських татар", – сказав Аксьонов.

Він заявив, що на цей канал зможуть влаштуватися і журналісти закритого кримськотатарського телеканалу ATR, але тільки якщо визнають анексію Криму Росією.

"Обмеження тільки для осіб, які не визнають приєднання Криму до РФ. Професіоналів готові запрошувати, обмежень по цій частині немає", – заявив він.

Як відомо, незалежний телеканал ATR припинив мовлення 1 квітня через відмову Роскомнадзора в реєстрації. Крім цього каналу був закритий дитячий кримськотатарський телеканал Lale, радіостанції "Мейдан" і "Лідер".

Влада України запропонували ATR мовити з материка, проте на каналі все ще сподіваються отримати реєстрацію і мовити в Криму.