У Росії вирішили, що відібрали б Крим і з ядерною зброєю в Україні

34 перегляди
П'ятниця, 17 квітня 2015, 12:29

Результати референдуму в Криму навряд чи були б іншими, якби Україна мала ядерну зброю.

Про це заявив журналістам директор департаменту з питань нерозповсюдження й контролю над озброєннями МЗС РФ Михайло Ульянов, передає ИІА Новости.

"У Криму пройшов референдум, ніхто не сумнівається в його результатах… Якщо ми говоримо про договір про нерозповсюдження ядерної зброї, то все це до договору відношення не має. Якби в України раптом навіть була б ядерна зброя, результати референдуму від цього навряд чи змінилися б, думаю",- сказав Ульянов.

Коли Україна відмовлялася від ядерного озброєння, були підписані Будапештські угоди, згідно з якими Росія, США й Великобританія виступили гарантами цілісності й суверенітету України,  яку в тому числі входив Крим.

Крім цього Москву не повідомляли про наміри Ізраїлю поставляти зброю в Україну у відповідь на зняття Росією ембарго на поставки С-300 Ірану, заявив заступник голови МЗС РФ Михайло Богданов у п'ятницю.

"До нас із цього приводу ніхто не звертався", - сказав він, відповідаючи на відповідне питання "Інтерфаксу".

"Я вчора розмовляв з послом Ізраїлю, ми це питання не піднімали", - додав російський дипломат.

Раніше в ізраїльських ЗМІ, зокрема в газеті Nrg Maariv з'явилася інформація про те, що Ізраїль може почати поставки зброї Києву у відповідь на рішення Москви зняти ембарго на поставки системи С-300 Ірану. У ЗМІ найменування озброєння, а також його обсяги не вказуються. Але уточнюється, що вона буде летальною тільки в крайньому випадку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua