25.06

Банківський форум

Заступник міністра: нове СІЗО в Києві треба було побудувати вчора

П'ятниця, 17 квітня 2015, 15:21

У Державній пенітенціарній службі заявляють про необхідність побудувати новий слідчий ізолятор Києва за межею міста.

Про це сказав журналістам після відвідування Київського слідчого ізолятора заступник міністра юстиції Гія Гецадзе, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми всіляко намагаємося, щоб захищалися права ув'язнених, але з іншого боку у нас є проблеми з інфраструктурою і зарплатою наших співробітників", - сказав Гецадзе.

У свою чергу виконуючий обов'язки начальника управління Пенітенціарної служби в Києві та Київській області Сергій Сіденко зазначив, що частина будівель Київського (Лук'янівського) СІЗО "морально і фізично застаріла". За його словами, є будови 1860, 1910 років.

"Назріла нагальна необхідність будівництва нового слідчого ізолятора і, ми вважаємо, не на цій території. Будувати потрібно, і негайно", - заявив Сіденко, пояснивши, що ремонту ці будови не підлягають.

Разом з тим він додав, що на території Лук'янівського СІЗО побудовано новий корпус, в якому утримуються жінки, заарештовані і засуджені.

Відповідаючи на питання про те, коли буде побудований новий Київський слідчий ізолятор, заступник міністра юстиції сказав:

"Перший камінь нового СІЗО не знаю, коли буде. Але коли треба було побудувати - вчора".

На уточнююче питання про те, звідки будуть братися кошти на будівництво нового слідчого ізолятора і в цілому на реформування пенітенціарної системи України, Гецадзе сказав:

"Ми зараз розробляємо план і хочемо просити західних партнерів і донорські організації, щоб вони взяли участь в інфраструктурних проектах".

"Я як посадова особа, як громадянин і як житель Києва хотів би, щоб СІЗО було за межами Києва", - додав у свою чергу Сіденко.

Він зазначив, що розміщення слідчого ізолятора в центрі міста поруч з житловими будинками викликає незручність для місцевих жителів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: