Лавров радить Україні і "не заїкатися" про унітарність

Понеділок, 20 квітня 2015, 13:35

Після пакету декомунізаційних законів Україні "не можна навіть заїкатися" про унітарну форму устрою.

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров в понеділок, передає "РИА Новости".

"Як можна після цього навіть заїкатися про те, що Україна буде тільки унітарною державою, як на сході України люди будуть прославляти бандерівців? Ніколи цього не буде", - заявив Лавров.

Йому здається, що Україна створює атмосферу "відторгнення способу життя жителів Донбасу".

Для ілюстрації своєї позиції Лавров вкотре вдався до цитат з Дмитра Яроша.

"Згадаю заяву таких тепер уже офіційних представників Києва, як Дмитро Ярош, який публічно заявляє, що вони відберуть схід України у сепаратистів і терористів", - сказав Лавров.

Але глава МЗС РФ вважає, що ті, хто взяв у руки зброю на Донбасі не терористи, а "люди, які хочуть жити так, як вони звикли".

"На них влаштовується полювання, по всій Україні висять білборди з поясненням, як виявляти сепаратистів, тих, хто хоче жити по-своєму, не по-українськи, наводяться статті Кримінального кодексу, який за сепаратизм карає строком позбавлення волі від семи до дванадцяти років", - поскаржився Лавров.

"Тобто створюється постійно атмосфера відторгнення самої культури, самого способу життя людей на сході України", - додав він.

Як відомо, Україна прийняла пакет законів про декомунізацію, який передбачає заборону на пропаганду комунізму та нацизму, відкриття архівів КДБ і вживання терміну "Друга світова війна" замість "Велика вітчизняна".

Крім цього, Рада визнала борцями за незалежність всі підпільні та офіційні організації, починаючи зі структур УНР, ОУН та УПА.

Лавров вже встиг назвати ці закони "згубними для мирного процесу на Донбасі".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування