Луганський суд виправдав Ландіка-молодшого: він захищався

Понеділок, 20 квітня 2015, 15:13

Сватівський райсуд Луганської області виправдав екс-депутата Луганської міськради Романа Ландіка, якого засудили за жорстоке побиття моделі Марії Коршунової.

Про це "Українській правді" повідомила сама потерпіла.

За її словами, її ніхто на засідання суду не запрошував і про саме засідання не повідомляв.

Сватівський суд вирішив, що вирок Ландіку треба скасувати, бо з'ясувались нові обставини.

Як ідеться в рішенні суду, суд попередньої інстанції не врахував того, що Ландік "застосовуючи до визнаної потерпілою по справі ОСОБА_5 (Коршунова – ред.) фізичну силу, перебував в стані необхідної оборони".

Тож суддя Сватівського райсуду Станіслав Юрченко вирішив скасувати попередній вирок "у зв'язку з відсутністю в діянні останнього (Ландіка – ред.) складу кримінального правопорушення".

Коршунова зараз розбирається, як судове засідання провели без повідомлення про це її і готується до оскарження цього вироку.

"З незрозумілою експертизи суд встановив, що немає контакту руки Ландіка з моїм обличчям, що вказує на неправильне встановлення судом фактичних обставин", - обурилася Коршунова.

"На думку судді Юрченка, коли Ландік вийшов з убиральні, а я просто сиділа на дивані і ніяких дій взагалі не вчиняла, коли він схопив мене за волосся і потягнув, в прямому сенсі слова, до виходу, буцаючи по дорозі ногами, це була "необхідна оборона", - додала вона.

Коршунова також не розуміє, як суд міг розглядати справу "без матеріалів кримінальної справи".

"Як мені говорили юристи, матеріали кримінальної справи зберігаються в суді за місцем її розгляду, тобто у Ленінському районному суді міста Луганська за адресою: м. Луганськ, вул. Новосьолова, 2. Луганськ знаходиться на тимчасово окупованій території", - заявила потерпіла.

Як відомо, Ландік-молодший, син бізнесмена і депутата від ПР Володимира Ландіка у липні 2011 року жорстоко побив Коршунову в луганському ресторані "Баккара".

Пізніше він заявив, що сам був потерпілим, бо модель облила його водою і навіть била посуд в ресторані.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування