Roshen ліквідує фабрику в Маріуполі

Вівторок, 21 квітня 2015, 18:44

Кондитерська корпорація Roshen повідомляє про припинення діяльності Маріупольської кондитерської фабрики.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначається, 20 квітня 2015 року на загальних зборах акціонерів одностайно ухвалене добровільне рішення акціонерів про припинення ПАТ "Маріупольська кондитерська фабрика Roshen шляхом ліквідації.

"Рішенням акціонерів призначено ліквідаційну комісію, робочий орган, уповноважений здійснювати ліквідацію господарюючого суб'єкту", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі також зазначили, що ліквідація ПАТ "Маріупольська кондитерська фабрика Roshen" здійснюється за передбаченим законодавством України алгоритмом.

Як відомо, виробнича діяльність підприємства припинена з лютого 2014 року.

Корпорація Roshen, один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, включає київську, Маріупольська і Кременчуцька і дві вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат "Бершадьмолоко", Літинський племзавод, липецьку фабрику "Рошен" і клайпедську кондитерську фабрику (Литва).

Власником корпорації є президент України Петро Порошенко. У ході виборчої кампанії він обіцяв продати Roshen. Організацією продажу корпорації займається інвестиційна компанія Rothschild в консорціумі з українською інвестгрупою "Інвестиційний капітал Україна".

Економічна правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування