Корбан вирішив піти від кримінальних справ у Раду

Четвер, 23 квітня 2015, 19:21

Екс-заступник голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Геннадій Корбан збирається балотуватися в депутати Верховної Ради.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

"Я вирішив йти в політику. Рішення цілком усвідомлене, остаточне і - як кажуть - оскарженню не підлягає. Буду боротися за мандат народного депутата України у виборчому окрузі № 205 Чернігівської області", - повідомив Корбан.

"В Адміністрації Президента мені запропонували обмін: якщо я припиняю критикувати владу, якщо я зраджую товаришів у боротьбі, якщо я на час виїжджаю з України - проти мене особисто закривають кримінальні справи і я зможу спокійно "вирішувати питання". Ті самі кримінальні справи, де мене фактично звинувачують у тому, що я боровся з корупціонерами, сепаратистами і зрадниками України з перевищенням своїх повноважень", - зазначив він.

"Я буду висуватися на Чернігівщині. Але це не означає, що я залишаю Дніпро. Це означає, що я хочу змін не в одній області, а по всій Україні, в кожному будинку", - додав Корбан.

Дорогие друзья и сторонники! У меня есть новость. Я принял решение идти в политику. Решение вполне осознанное, окончат...

Posted by Gennady Korban on 23 квітня 2015 р.

Як відомо, 27 листопада 2014 року повідомлялося, що Корбана допитали в ГПУ у трьох справах, одна з яких стосується конфлікту з главою Держземагентства Сергієм Рудиком, дві інших - з дніпропетровським прокурором Романом Федиком.

Крім того, Корбан пов'язаний зі справою про зникнення Олександра Величка - директора департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міськради.

25 лютого близько 12:00 Величко повідомив, що його викликав до себе заступник дніпропетровського губернатора Ігоря Коломойського Геннадій Корбан.

Після прибуття Величка в обладміністрацію зв'язок з ним зник.

Пізніше в інтернеті з'явилося відеозвернення Величка, у якому він звинувачує Корбана у своєму викраденні.

Однак існує й інше відео, на якому Величко каже, що влаштував своє викрадення сам.

Голова СБУ Валентин Наливайченко в кінці березня заявив, що Величко перебуває в Росії.

Українська правда

powered by lun.ua