Парад Перемоги в Киргизії перенесли на 7 травня - президент поїде до Путіна

6 переглядів
П'ятниця, 24 квітня 2015, 12:34

Парад Перемоги в Киргизії вперше в історії країни перенесено з 9 на 7 травня.

Про це повідомляють РИА Новости, посилаючись на високопоставлене джерело в раді оборони країни.

Як відомо, раніше президент Киргизії Алмазбек Атамбаєв погодився взяти участь у Параді Перемоги на Красній площі в Москві 9 травня, а в четвер про свою відставку заявив прем'єр-міністр країни Джоомарт Оторбаєв.

У зв'язку з цим виникло питання про те, хто буде приймати Парад в Киргизії за відсутності президента і прем'єр-міністра країни, відзначає видання.

"Дійсно, президентом прийнято рішення перенести проведення Параду Перемоги в Бішкеку на 7 травня у зв'язку з тим, що глава держави має намір сам особисто взяти в ньому участь", - повідомив співрозмовник агентства.

За його словами, офіційного розпорядження про це поки не надходило.

Тим часом співрозмовник агентства не зміг пояснити, як в центрі столиці військовий Парад і святкова хода будуть проходити в четвер посеред робочого дня.

"Ймовірно, буде постанова уряду про перенесення вихідних днів, або буде додано ще один святковий день", - повідомив він.

Як відомо, практично всі європейські лідери відмовилися від запрошення на парад на честь 70-річчя Перемоги. Прибути до Москви на святкування 9 травня погодилися глава КНР Сі Цзіньпін, а також президенти Індії, ПАР, Монголії, В'єтнаму, керівники КНДР і Куби.

У свою чергу, президент Білорусі Олександр Лукашенко відмовився брати участь у параді 9 травня в Москві. Однак має намір все-таки відвідати Москву напередодні, щоб "продемонструвати єдність з російським народом".powered by lun.ua