25.06

Банківський форум

Порошенко вимагає видавати учасника АТО швидше

П'ятниця, 24 квітня 2015, 18:19

Президент Петро Порошенко вимагає скорочення терміну надання статусу учасника АТО та видачі відповідних документів бійцям.

Про це він заявив у п’ятницю під час зустрічі з керівниками обласних державних адміністрацій, передає прес-служба президента.

Порошенко зазначив, що донедавна розгляд документів про надання статусу учасника бойових дій займав від трьох, у разі подання повного пакету документів, до шести місяців.

Зараз вдалося значно скоротити цей процес, утім і цього на думку президента України ще недостатньо.

Він підкреслив, що відповідні служби мають ретельно перевіряти всю інформацію, аби статус учасника АТО отримували ті, хто реально боронив кордони України від агресора на Сході.

"Ми повинні знайти розумний баланс між уникненням шахрайства і високоякісним та швидким обслуговуванням реальних учасників АТО. Для шахраїв ми проблеми маємо створювати, а для воїнів – їх вирішувати", – наголосив Порошенко.

Президент зазначив, що вважає правильною ініціативу щодо децентралізації процесу надання статусу учасника АТО.

"Не треба, щоб у Києві вирішувалися ці проблеми. Достатньо сьогодні повноважень у місцевої влади для того, щоб взяти на себе відповідальність за достовірність і якість в оформленні", – сказав він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: