Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Москаль крім доріг перекрив і залізницю на окуповані території

Вівторок, 28 квітня 2015, 17:03

У Луганській області з 1 травня буде перекрито залізничний рух на окуповані території, а також дорога.

Відповідне розпорядження підписав голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

"З 1 травня рух на окуповані території через пункт пропуску "Лисичанськ – Гірське – Золоте – Первомайск" буде обмежено, а залізничний рух на ділянці "Сантянівка – Світланово" заборонено.

Згідно з розпорядженням, рух заборонено з 12 травня до прийняття відповідного рішення.

Залізничному транспорту перекрито рух на ділянці "Сентянівка – Ніжнянський – Шипілове - Світланово", - сказано в повідомленні.

 

Крім того, як раніше попереджав Москаль, перекрито рух для всього транспорту, в тому числі і мікоравтобусів, крім легкових автомобілів та пішоходів, а також спец автомобілів ЗСУ, МВС, прикордонників, служби надзвичайних ситуацій, тощо. Таким чином перекрито єдиний офіційний шлях на окуповані території - через Лисичанськ-Гірське-Золоте-Первомайськ.

 
 

Раніше Москаль пояснив, що рішення є вимушеним і покликане звернути увагу на нереагування центральних органів виконавчої влади на законні вимоги Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, а також дати відповідь на ряд критичних матеріалів які були з даного питання в ЗМІ.

Він повідомив,що надіслав звернення до прем’єра Арсенія Яценюка, Голови ВР Володимира Гройсмана, головнокомандувача ЗСУ Віктора Муженка, Голови СБУ Валентина Наливайченка, міністра МВС України Арсена Авакова та в.о. голови Державної фіскальної служби Максима Мокляка з настійним проханням невідкладно законодавчо врегулювати проблему перетину лінії розмежування вогню між контрольованою Україною та окупованими територіями. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: