25.06

Банківський форум

Пожежа під Чорнобилем: ДСНС каже, що радіаційного зараження немає

Середа, 29 квітня 2015, 11:55

Рятувальники заспокоюють киян через пожежу на території "Чорнобильської пущі", стверджуючи, що радіологічна ситуація у Києві залишається стабільною. Загрози радіаційного зараження у столиці немає.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Києві.

За офіційними даними Українського гідрометеорологічного центру, 29 квітня станом на 10:30 радіаційний фон у Києві складає 11 мкР/год (норма – 8-12 мкР/г). Радіаційна обстановка стабільна, потужність експозиційної дози на поверхні ґрунту та вміст радіонуклідів у воді не перевищують нормативних значень.

Вітер північно-західний 7-12 м/с.

 Гасіння пожежі триває. Фото ДНС
Гасіння пожежі триває. ДНС 

Загрози радіаційного зараження у столиці немає, життю та здоров’ю людей нічого не загрожує.

Ситуація з пожежею на території спеціального комбінату "Чорнобильська пуща" є контрольованою.

Від Київського гарнізону до ліквідації пожежі залучено 42 особи особового складу та 7 одиниць техніки. Наразі продовжується остаточна ліквідація пожежі.

Як відомо, лісова пожежа виникла о 12:45 у вівторок, 28 квітня, на території комплексу лісового господарства "Чорнобильська пуща" у зоні відчуження у районі сіл Буряківка, Рудня-Іллінецька, Глинка, Лубянка Іванківського району Київщини на площі близько 320 га.

Станом на 6 годину 29 квітня фронт пожежі оточено і зупинено, повідомили в ДНС. Там запевнили, що ситуація контрольована. Гасіння осередків загорання триває. 

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: