МВС і ГПУ просять заарештувати 500 млн кубометрів газу компанії Фірташа-Льовочкіна

Середа, 29 квітня 2015, 13:22

МВС та ГПУ розпочали кримінальне провадження за розтрату майна посадовцями НАК "Нафтогаз" у змові з компанією Фірташа-Льовочкіна "Ostchem".

Про це повідомив прем'єр Арсеній Яценюк під час засідання Кабміну.

Він повідомив, що МВС розпочало кримінальне провадження за розтрату державного майна службовими особами НАК "Нафтогаз" у змові із компанією "Ostchem" Фірташа Льовочкіна. 

"Щойно ГПУ і МВС звернулися до суду із клопотанням про арешт 500 млн кубометрів газу, які належать боржникам  - групі Фірташа-Льовочкіна - перед Україною на суму 4,3 млрд грн. Сподіваюсь, що суд прийме рішення", - сказав прем'єр.

Яценюк доручив міністру внутрішніх справ Арсену Авакову взяти цю справу на особистий контроль.

"Я прошу міністра внутрішніх справ взяти на особистий контроль розслідування справи про мільярдні розкрадання олігархічною групою - яка сиділа, як вампіри, на НАК Нафтогазі України протягом десятиліття, - імені Фірташа-Льовочкіна. Вжити всіх заходів до арешту майна і повернення коштів у бюджет України", - сказав він.

Також він доручив профільному міністерству разом із НАК "Нафтогаз" вжити заходів до претензійно-позовної роботи для стягнення всіх боргів цієї групи на користь НАК "Нафтогаз", у тому числі за рахунок майна, що належить цій групі.

"А це такі компанії як "Рівнеазот", "Азот", "Стірол" та ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот", - зазначив Яценюк.

Українська правдаpowered by lun.ua