Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Генпрокуратура передала в Кабмін матеріали для суду над Путіним в Гаазі

Четвер, 30 квітня 2015, 17:18

Генпрокуратура передала до Кабміну матеріали про злочини керівництва Росії для передачі їх у Гаазький трибунал.

Про це повідомили у ГПУ.

Генеральною прокуратурою України у межах компетенції підготовлено узагальнені матеріали аналітичного характеру про вчинення починаючи з 20 лютого 2014 року злочинів, які підпадають під норми статей 7, 8 Римського Статуту - злочини проти людяності та воєнні злочини.

"Вищезазначені матеріали сьогодні, як і було обіцяно керівництвом Генеральної прокуратури, надіслані до Кабінету Міністрів України для їх подальшого опрацювання та вирішення питання про направлення до Міжнародного кримінального суду", - заявили у ГПУ.

В узагальнених матеріалах зібрано наявні дані про причетність до вчинення зазначених у заяві Верховної Ради України злочинів вищих посадових осіб Російської Федерації та керівників терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР".

Як повідомлялося, 11 березня прем'єр-міністр Арсеній Яценюкдоручив Міністерству юстиції передати в Гаазький трибунал інтерв'ю президента Росії Володимира Путіна з трейлера до фільму виробництва телеканалу "Росія" "Крим. Шлях додому", в якому той розповідається про анексію Криму Росією.

Мін'юст відправив цей фільм на експертизу, яка виявила в ньому порушення міжнародного права у висловлюваннях Путіна і міністра оборони Росії Сергія Шойгу.

Після цього матеріали були передані в Генпрокуратуру для формування позовних документів.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: