В Україну не пустили екс-прем’єра Молдови. МЗС Румунії викликало посла

Вівторок, 12 травня 2015, 19:42

В Україну не пропустили колишнього прем'єр-міністра Молдови Мірчу Друка, який прямував до Чернівців, де народився.

Про це повідомляє видання Іnfoprut.ro.

Колишній глава уряду Молдови і відомий румунський діяч Мірча Друк, який є прихильником ідеї Великої Румунії, що включає в себе і частину українських земель, 8 травня не зміг в’їхати в Україну і дізнався, що його ім’я в переліку тих, кому в’їзд до України заборонений.

"Дружня і братня країна заборонила мені повернутися додому. Вони не сказали, чому. Для мене ця заборона не має терміну дії", - сказав Друк.

У відповідь МЗС Румунії зажадало пояснень з боку українського посла у Румунії Теофіла Бауера, "чому громадянам Румунії забороняють в’їзд до України".

Румунські дипломати підкреслили, що такі дії "не відповідають поточному стану відносин" між двома країнами, в умовах, коли Румунія висловила підтримку Києву на шляху євроінтеграції і територіальної цілісності України.

Як зазначається, український посол взяв до уваги слова румунських дипломатів і запевнив, що передасть всі зауваження владі в Києві.

Видання зауважує, що кільком румунським журналістам заборонили в'їзд до України на 5 років, однак щодо Мірчі Друка термін дії заборони не визначений.

Мірча Друк є першим прем'єр-міністром Молдови (1990-1991 роки), в 1992 році емігрував до Румунії.

Європейська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: