У ГПУ пояснили, чому Табачника й Лукаш досі не покарано

П'ятниця, 15 травня 2015, 14:35

Міністерство юстиції та Міністерство освіти не сприяють слідчим у розслідуванні кримінальних справ стосовно своїх колишніх керівників – Олени Лукаш та Дмитра Табачника.

Про це заявив начальник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк в інтерв`ю Укрінформу.

"Так, їм не повідомлено про підозру. У кримінальних провадженнях про правопорушення в системі Міносвіти та Мін’юсту для цього ще не зібрано достатньо доказів...", - сказав він.

"По тому самому Табачнику ми взяли з інтернету інформацію про злочинні оборудки, роздрукували і почали розслідування. Але немає допомоги від Міністерства освіти, яке могло б саме виявити, де були найбільші порушення, зокрема при витрачанні державних коштів, провести внутрішній аудит та розслідування і надати інформацію", - зазначив Горбатюк.

"Ми пишемо запити в Міносвіти, а нам відповідають, що порушень немає", - наголосив він.

За словами Горбатюка, подібна ситуація спостерігається і в Мін’юсті:

"Мін`юсту підпорядковується державне підприємство по веденню реєстрів (ДП "Інформаційний центр" - ред). Ми просимо їх надати документи, а вони кажуть: "Звертайтесь до суду". Хоча закон дозволяє слідчому витребувати за запитом копії документів, і державне підприємство мало б  цьому сприяти...".

"Щось вони видають, щось – ні. Зрештою у міністерстві могли б самі провести службове розслідування, що стосується державних закупівель", - сказав представник ГПУ.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування