Затримані російські військові поспілкувалися з родичами - МКЧХ

Четвер, 21 травня 2015, 02:53

Затримані поблизу Щастя російські військові поговорили з рідними за посередництва Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Нам сьогодні вдалося відвідати цих осіб. На зустрічі був також лікар. Відбувся обмін новинами і з членами сімей, тобто з ними було встановлено контакт", - повідомив речник МКЧХ в Україні Ашот Астабацян.

Він відмовився розкрити деталі розмови, пославшись на стандартну практику. "Нам видається допуск, тому все, що ми бачимо, ніде не публікується", - пояснив спікер МКЧХ.

А. Астабацян також запевнив, що МКЧХ має намір повторити візит до російських громадян. Представники МКЧХ провели в палаті у затриманих російських військовослужбовців в Центральному шпиталі Міноборони України в Києві більше години.

Раніше повідомлялося, що дружина одного із затриманих росіян Александрова Катерина не відповідала на телефонні дзвінки чоловіка, тому що вона подумала, що телефон був загублений, вона також висловила думку, що чоловіка нібито катували.

Як відомо, 16 травня під час бойового зіткнення в районі міста Щастя військовослужбовці 92-ї окремої механізованої бригади затримали двох російських спецназівців зі складу диверсійно-розвідувальної групи - Олександра Алєксандрова та Євгена Єрофєєва.

Міноборони Росії заявило, що зазначені громадяни проходили військову службу, але не є діючими військовими.

19 травня СБУ оприлюднила свідчення російських військових.

Один з військових РФ - Олександр Алєксандров, сержант з третьої бригади спецназу в Тольятті (РФ), контрактник, служить з 12 грудня 2012 року. Чоловік розповів про те, що група базувалася в Луганську, а сам він приїхав в Україну захищати область.

Другий - капітан Євген Єрофєєв родом з Куйбишева. 20 травня він скористався можливістю поговорити по телефону зі своїми близькими.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...