Командир "кіборгів" звільнений з полону

П'ятниця, 22 травня 2015, 20:07

З полону звільнено командира 90-го батальйону 81-ї бригади Олег Кузьміних, який захищав Донецький аеропорт.

Про це повідомило ЛІГАБізнесІнформ джерело, знайоме з ходом переговорів.

Інформацію підтвердив волонтер Віктор Майстренко, який також займається питаннями звільнення українських полонених.

Він зазначив, що звільнених повинно бути багато. "Зараз російське телебачення зніме про чотирьох кіно, що вони залишаються в "ДНР" та хунту ненавидять - і все", - повідомив він.

При цьому він зазначив, що раніше затриманих співробітників ГРУ Україна не віддає. В обмін на українців російській стороні будуть передані інші затримані.

"Там двох одіозних. Одного з Харкова. Ідеолога російського світу. Його давно хотіли. Прізвища не пам'ятаю", - сказав Майстренко.

Згодом на Facebook-сторінці президента України Петра Порошенка з'явилася інформація, що Олег Кузьміних був звільнений з полону о 21.58.

Окрім того, повідомляється, що обміну полоненими не було.

О 21.58 був звільнений з полону наш Кіборг - Олег Кузьміних.Про це мені щойно доповів перший заступник Голови СБУ Василь Грицак.Нашого воїна звільнили, а не обміняли! Слава Україні!

Posted by Петро Порошенко on 22 травня 2015 р.

Раніше президент України Петро Порошенко повідомляв, що завершилася "велика робота, яку провели в гуманітарній підгрупі у тристоронній контактній групі".

"Сьогодні з високою ймовірністю вдасться звільнити командира 90-го батальйону 81-ї бригади нашого "кіборга" Кузьміних, який вже багато тижнів перебуває в полоні і є велика надія, що сьогодні ввечері він вже буде вдома. Будемо молитися, щоб сьогодні ця операція завершилася успішно", - повідомив президент.

Олег Кузьміних з групою товаришів по службі потрапив у полон до проросійських терористів 20 січня. 22 січня російські ЗМІ продемонстрували відеозаписи знущань росіян над полоненими "кіборгами".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування