МЗС невизнаної ПМР заявило про перетворення України в сторону придністровського конфлікту

443 перегляди
7
Субота, 23 травня 2015, 01:14

Міністр закордонних справ невизнаної Придністровської республіки Ніна Штанскі прокоментувала денонсацію угоди з Росією про транзит вантажів для російських миротворців у зоні молдавсько-придністровського конфлікту.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Рішення України дуже важко логічно пояснити, виходячи з того, що Україна є країною-гарантом у придністровському врегулюванні і, більше того, Україна бере участь у миротворчій операції в особі військових спостерігачів", - сказала Штанскі в ефірі державного телебачення Придністров'я.

Міністр висловила сподівання, що це рішення буде переглянуте.

"...те, що відбувається, підштовхує нас до думки, що Україна перетворюється фактично в сторону конфлікту, і це серйозна проблема і для регіональної безпеки, і для переговорного процесу, і для діалогу в цілому ", - зазначила Штанскі.

Україна є гарантом і посередником у переговорному процесі між Тирасполем і Кишиневом у форматі "5 + 2", куди також входять сторони конфлікту, Росія (гарант і посередник), ОБСЄ (посередник), ЄС і США (спостерігачі).

Як відомо, 21 травня Верховна Рада розірвала п'ять угод з урядом Росії у військовій сфері: про транзит російських військ через Україну в Придністров'я, про охорону секретної інформації, про військові міждержавні перевезення та розрахунки за них, про співпрацю в галузі воєнної розвідки, про співпрацю у військовій галузі.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.76.254.---Владимир Басов23.05.2015 12:49
Наоборот, Украина перестала быть "стороной конфликта".
IP: 93.72.102.---Spirito23.05.2015 11:18
2.
- Исчезнувших на Донбассе украинцев продают на "рынке пленных" в РФ за $500 как рабочую силу -
IP: 93.72.102.---Spirito23.05.2015 11:15
- На Стамбульском саммите ОБСЕ 1999 года Россия ОБЯЗАЛАСЬ вывести свои войска и вооружение из Приднестровья,однако обязательство так и не было выполнено. -
- Это война с Россией.Наши самолеты сбивают силы ПВО армии РФ.Оружие новенькое.Такое,что в МАГАЗИНЕ не купишь, - запись 1993 года с комментарием Гонгадзе о конфликте в Абхазии. Видео
IP: 94.153.118.---Alexander Krot23.05.2015 07:56
"Решение Украины очень трудно логически объяснить, исходя из того, что Украина является страной-гарантом в приднестровском урегулировании и, более того, Украина принимает участие в миротворческой операции в лице военных наблюдателей"
Это аявление очень трудно логически объяснить, учитыывая, что так называемая ПМР - это лишь анексированная ватой у Молдави територия. Той ватой, которая грозит нам нанести оттуда удар, той ватой, которая насрав на все договора анексировала Крым, той ватой которая развязала войну на Донбасе.
IP: 87.244.173.---sanila23.05.2015 02:15
Что за паника у приднестровских ватников? Пусть шахтеры Луга-ндони роют подкоп к Тирасполю. Иначе как жратву, деньги, боеприпасы доставлять? Нет ни аэродрома, нихера нет. Или с космоса Прогрессы пусть сбрасывают.
Усі коментарі