Чеботар не з'явився на допит

Вівторок, 26 травня 2015, 11:31

Колишній заступник глави МВС Сергій Чеботар не прийшов на допит до Генеральної прокуратури.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Головного управління нагляду в кримінальних виробництвах Генпрокуратури Юрій Севрук.

"Що стосується Чеботаря, кримінальне провадження, в якому якимось чином фігурує пан Чеботар, безумовно, розслідується. Ми пам'ятаємо той факт, коли у нього в кабінеті було виявлено прослуховувальний пристрій. Наразі будь-якого повідомлення про підозру Чеботарю не було", - сказав начальник Головного управління.

"Він (Чеботар - УП) вчора не з'явився на допит", - зазначив Севрук. За його словами, після цього до Чеботаря може бути застосовано силовий привід.

На даний момент Чеботар є свідком у кримінальному виробництві і підозру йому не висувалися.

"Що стосується Чеботаря, кримінальне провадження, в якому якимось чином фігурує пан Чеботар, безумовно, розслідується. Ми пам'ятаємо той факт, коли у нього в кабінеті було виявлено прослуховувальні пристрій. Наразі будь-якого повідомлення про підозру Чеботарю не було", - сказав він.

Як повідомлялося, на початку квітня народний депутат Юрій Левченко заявив, що СБУ провела обшуки в кабінетах чиновників МВС, в т.ч. та Сергія Чеботаря, і знайдені в ході обшуку предмети свідчать про те, що МВС "кришувало" корупційні схеми. Заступник міністра відкинув звинувачення на свою адресу і заявив, що вважає їх спланованою провокацією з метою дискредитувати його і МВС і зупинити боротьбу з корупцією. Він також повідомив про погрози на свою адресу і адресу його членів сім'ї.

Згодом керівник програми "Наші гроші" на телеканалі ZIK Денис Бігус повідомив, що на його знімальну групу напали біля будинку Чеботаря; журналісти встановили особи двох із трьох нападників.

6 травня комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції зажадав від міністра внутрішніх справ провести службове розслідування у зв'язку з нападом на журналістів і відсторонити Чеботаря.

13 травня Чеботар подав у відставку після скандалу з журналістським розслідуванням і був звільнений розпорядженням уряду від 14 травня.

Нагадаємо, 22 травня стало відомо, що 

Следователи СБУ вручили бывшему заместителю министра внутренних дел Сергею Чеботарю повестку о явке на допрос в Генпрокуратура на утро понедельника.

Нагадаємо, 22 травня стало відомо, що слідчі СБУ вручили Чеботарю повістку про явку на допит в Генпрокуратура, коли той перебував в аеропорту, після отримання повістки Чеботар полетів до Відня.

Интерфакс-УкраинаУкраїнські новини

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: