25.06

Банківський форум

Чеботарю вручили повістку на допит - і він полетів до Відня

П'ятниця, 22 травня 2015, 12:09

Слідчі СБУ вручили колишньому заступнику міністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю повістку про явку на допит у Генпрокуратуру на ранок понеділка.

Про це повідомили джерела у правоохоронних органах

Повістку йому вручили в аеропорту у п'ятницю, о 6:30, після чого Чеботар полетів до Відня.

Депутат Мустафа Найєм написав про цей факт у Twitter.

Про це ж заявив депутат Сергій Каплін під час засідання Верховної Ради.

Представник Генпрокуратури уточнив, що Чеботарю в аеропорту вручили повістку на оголошення підозри в ході допиту у понеділок. "Ми не можемо заборонити виїзд – це може зробити лише суд", - сказав співрозмовник у ГПУ.

Сергій Чеботар. Фото з сайту hvylya.net

Як відомо, наприкінці квітня вибухнув скандал: біля будинку Сергія Чеботаря в селі Лісники під Києвом напали на знімальну групу телеканалу ZIK. Як стверджували журналісти, нападниками виявились зять Чеботря Олег Поліщук та його бізнес-патнер Сергій Гаврилко.

13 травня у Верховній Раді група народних депутатів зареєструвала проект постанови про звільнення міністра МВС Арсена Авакова через скандал із Чеботарем.

Однак того ж дня Чеботар подав у відставку з посади заступника глави МВС.

Він виступав за те, щоб попри відставку "органи прокуратури провели ретельне професійне розслідування всіх епізодів корупції, зловживань службовим становищем, перевищень повноважень та інших правопорушень", які були пред’явлені йому у ЗМІ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: