Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Саакашвілі: Одесі потрібні нові правила і нові люди

Субота, 30 травня 2015, 17:08

Новопризначений голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що Одеса потребує серйозних перетворень та обіцяє зробити з міста "столицю Причорномор'я".

Про це  Саакашвілі заявив після представлення на посаді голови ОДА президентом Петром Порошенком.

"Одеса – місто з найбільш невикористаним потенціалом. І це не слабкість, це унікальна можливість... Це місто і область, де багато можливо і все буде можливо", - заявив він.

"Потрібні нові правила, зокрема потрібні нові люди, нові напрямки для того, щоб привезти до Одеси і набагато більше туристів, і, що ще важливіше, набагато більше інвесторів", - сказав Саакашвілі.

Також він заявив, що головна мета - залишити в минулому штучні, нав'язані конфлікти. "Об'єднати суспільство, незалежно від того, якою мовою люди говорять і до якої етнічної групи вони себе зараховують, створити громадянську злагоду навколо ідеї розвитку, майбутнього, прозорих правил для всіх", - наголосив глава ОДА.

Саакашвілі також зазначив, що з людьми, які мають не лише досвід роботи, "а й мають досвід порядності, патріотизму, ми всі будемо будувати нову Україну".

"В Одесі люди думають про відпочинок, але я сюди приїхав не відпочивати, у мене немає часу. Я працюватиму і всіх теж запрошую разом попрацювати, щоб люди відчували, що щось реально змінюється, тому що всім набридли розмови – всім потрібні зміни" - додав він.

Інтерфакс-Україна

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: