Екс-соратники Януковича зібрали свою акцію в центрі Києва

Субота, 9 травня 2015, 11:24

Партія "Опозиційний блок" проводить у Києві свою акцію 9 травня.

Її учасники збираються в трьох місцях: поблизу арки Дружби народів, біля "Українського дому" на Європейській площі напроти готелю "Дніпро" і в парку в лялькового театру, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За підрахунками кореспондента, зібралося від 3 до 4 тисяч осіб.

Партія подала заявку на проведення акції за участю 20 тисяч людей під аркою Дружби народів у Хрещатому парку на схилах Дніпра. Початок акції намічався на 10:00.

Під аркою стоїть вантажівка часів ВВВ, яку використовуватимуть як сцену, за вантажівкою – білий задник, на якому синім шрифтом написано "Перемога 70 років".

На площі розміщено кілька польових кухонь, дуже багато міліції, одягненої в чорну форму, і співробітників Національної гвардії.

Біля схилу пагорба, де стоїть арка, перебуває кінна міліція.

Вік людей, які вже прийшли до арки, – до 30 років.

Із динаміків звучать переважно пісні Володимира Висоцького на військову тематику, а також українські патріотичні пісні.

У той же час за участю президента й інших керівників держави проходять урочистості до Дня перемоги у Парку Слави в столиці й біля Музею Великої Вітчизняної Війни.

Станом на 12:30, близько 7 тисяч людей беруть участь в акції "Опозиційного блоку" до 70-річчя Перемоги у Великій вітчизняній війні.

Учасники акції біля арки Дружби народів тримають національні прапори України, знамена з написом "Перемога 70 років" і символіку "Опозиційного блоку" у біло-синіх тонах.

Серед учасників - як молодь, так і люди літнього віку.

За деяким даними, людям платили за участь у цій акції.

Крім того, людей годують "польові кухні".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування