На нафтобазі під Києвом знову пролунав вибух. Загрози військовій частині немає – Чечоткін

Четвер, 11 червня 2015, 11:44

Ще дві ємності з пальним вибухнули близько 10 ранку четверга, проте загрози того, що вогонь перекинеться на розташовані поблизу військову частину і нафтобазу "КЛО", немає.

Про це заявив глава ДСНС України Микола Чечоткін.

"На цей час, о 10.15 стався ще один вибух, в результаті якого вибухнули дві ємності по 800 куб. м. Підрозділи ДСНС зараз здійснюють їх гасіння... На цей час у нас відбувається контрольоване горіння 3-х ємностей по 800 кубів. Загрози розповсюдження вогню як у бік військової частини, так і в бік аеродрому, в сторону нафтобази "КЛО" немає", - сказав він.

Говорячи про поточну ситуацію, глава ДСНС повідомив, що "вчора було проведено чотири пінних атаки, в результаті чого ліквідували загоряння в 4-х ємностях по 800 кубометрів".

Наразі, зазначив Чечоткін, пожежники контролюють близько 50% території нафтобази.

Пізніше він повідомив, що фахівці почали проводити заходи з відкачування нафтопродуктів з цистерн нафтобази "БРСМ-нафта".

"Розпочалися заходи з відкачування нафтопродуктів з цистерн, що не вибухнули і є можливість відкачати звідти нафтопродукти в вільні ємності нафтобази "КЛО", - сказав Чечоткін журналістам у четвер.

 
 

Як відомо, пожежа на нафтобазі "БРСМ-нафта" в селі Крячки, під Києвом, виникла в понеділок увечері.

В результаті пожежі і вибуху резервуару на території нафтобази три співробітника ДСНС України загинули, один співробітник "БРСМ" помер у лікарні.

Станом на 11 червня десять постраждалих в результаті пожежі на нафтобазі продовжують перебувати в лікарнях, чотирьом була надана амбулаторна допомога.

"Станом на 8 годину 30 хвилин 11 червня 2015 року кількість постраждалих становить 18 осіб. З них 3 загинули на місці, один помер у лікувальному закладі, 4 медична допомога надана амбулаторно, 10 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні", - йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційній сторінці МОЗ в соцмережі Facebook в четвер.

Крім того, досі не виявлений співробітник Південно-Західної залізниці з бригади пожежного поїзда, задіяного у ліквідації пожежі на нафтобазі, зв'язок з яким був втрачений в середу.

Інтерфакс-Україна

powered by lun.ua