Під Мар'їнкою противник втратив близько 150 осіб - Лисенко

П'ятниця, 12 червня 2015, 13:21

За попередніми підрахунками, бойовики зазнали значних втрат під Мар'їнкою в бою 3 червня.

Про це на традиційному брифінгу в п'ятницю повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко, відповідаючи на запитання журналістів.

"За попередніми розрахунками, тільки під Мар'їнкою противник поніс втрати близько півтори сотні людей і кілька сотень було поранених", - сказав Лисенко.

При цьому речник АТО відзначив відмінну роботу української артилерії:

"Під час останнього зіткнення під Мар'їнкою завдяки роботі артилерії нам вдалося загасити наступ противника. Вогонь був відкритий як по першій хвилі нападників так і по другому ешелону, де гуртувался більш підготовлені ешелони зі складу Головного розвідувального управління РФ. Цей прийом допоміг нашим хлопцям стримати наступ", - сказав Лисенко.

За його словами, завдати прицільного вогню по складах з боєприпасами і місцях скупчення живої сили противника допомогли дані розвідки.

Як відомо, у  ніч із 2 на 3 червня бойовики почали наступ на Мар'їнку. Це відбулося після того, як російська сторона фактично зірвала перемовини в Мінську - представник РФ Азамат Кульмухаметов просто залишив переговори.

Після масованого наступу бойовиків у складі понад 1000 людей, 10 танків і "Гвоздик", українська сторона была вимушена застосувати проти бойовиків артилерію. Україна повідомила про такий крок своїм партнерам.

Українська правда