Заарештовано ще одного підозрюваного у вивезенні зброї зі складів МВС

Субота, 13 червня 2015, 11:36

Громадянину, який підозрюється у заволодінні та вивезенні зброї та боєприпасів зі складів МВС у лютому 2014 року - 156 автоматів АКС74У 5,45 мм., 47 520 шт патронів - обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.  

Про це йдеться у повідомленні Генпрокуратури. За даними ГПУ, вказаний злочин підозрюваний здійснював спільно "тітушками" та службовими особами МВС.

"Також повідомлено про підозру трьом діючим співробітникам міліції, які перевищуючи свої повноваження сприяли незаконній видачі зазначеної зброї та боєприпасів зі складів МВС України, тобто вчинили злочини, передбачені ч. 3 ст. 365, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 262 КК України", - зазначили в ГПУ.

"Зазначеним особам Печерським районним судом м. Києва обрано запобіжні заходи у виді домашнього арешту та особистого зобов’язання для одного з підозрюваних", - йдеться у повідомленні. 

У ГПУ  уточнили, що даних результатів досягнуто управлінням спеціальних розслідувань ГПУ спільно з Департаментом карного розшуку МВС України під час розслідування фактів системного залучення в період січня-лютого 2014 року цивільних осіб - "тітушок" - до вчинення злочинів щодо протестувальників.

"Загалом за цими епізодами на даний час повідомлено про підозру у вчиненні вбивств, замахів на вбивство, перешкоджанні проведенню мітингів і зборів, позбавленні волі та катуванні, зберіганні зброї 16 особам, 5 з них арештовано, інші перебувають в розшуку", - уточнили в Генпрокуратурі.

Розслідування обставин незаконної видачі вогнепальної зброї так званим "тітушкам" зі складів МВС України триває, додали в ГПУ.

Як відомо, раніше глава МВС Арсен Аваков заявив про затримання чотирьох співробітників МВС, причетних до вивезення зброї зі складів МВС для передачі її тітушкам під час Майдану.

Українська правда 

powered by lun.ua