У "Торнадо" кажуть, що Онищенка арештували через його боротьбу з контрабандою

Четвер, 18 червня 2015, 03:32

Виконувач обов’язків командира роти міліції особливого призначення "Торнадо" заявляє, що арешт її командира пов’язаний із тим, що бійці роти затримують потяги, які везуть контрабанду на окуповані території чи з них.

Кримінальні справи проти бійців почали порушувати, коли вони почали блокувати перші потяги понад три місяці тому, сказав "Радіо Свобода" боєць, що називає себе "Мисливцем".

"До цього ми стояли на передовій, нас поливали "градами", нас убивали - ми були хорошими. А коли ми побачили, що почалася торгівля з терористами, то ми відразу стали мародерами, вбивцями", - заявив він.

За його словами, якраз у вівторок, 16 червня, бійці роти затримали черговий потяг із окупованого Алчевська до Дніпропетровська, в якому було близько 20 вагонів чавуну, а в порожньому вагоні, в якому мала бути охорона, виявили дев’ять тротилових шашок.

 Як вважає "Мисливець", там вочевидь їхала диверсійна група сепаратистів. При цьому він стверджує, що їхньому командирові "дзвонили всю ніч, вимагаючи відпустити потяг", а вже вранці в середу, 17 червня, він зник, коли перебував у шпиталі у Дніпропетровську.

При цьому в.о. командира "Торнадо" ніяк не прокоментував  звинувачення, з якими виступив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, - що в роті міліції особливого призначення виникла злочинна група, яка незаконно утримувала місцевих жителів, вчиняючи проти них насильницькі дії: побої, катування, спричинення тілесних ушкоджень.

Як повідомлялося, командир роти "Торнадо" і ще семеро людей, серед яких були як діючі, так і колишні співробітники міліції, заарештовані.

powered by lun.ua