Матіос: Серед "торнадовців", які забарикадувалися, є громадянин Білорусі

П'ятниця, 19 червня 2015, 14:18

Серед бійців спецроти "Торнадо", підозрюваних у скоєнні тяжкого злочину, є громадянин Білорусі, який досі перебуває на базі підрозділу в Луганській області.

Про це заявив на брифінгу в Києві в п'ятницю заступник генерального прокурора - головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає "Інтерфакс-Україна".

"На території бази знаходиться один з основних учасників цього злочину - громадянин Білорусі, який не є співробітником міліції. Також змушений визнати, що серед цих осіб, за нашими даними, підтвердженими документально, знаходиться 43 раніше засуджені особи, частина з яких інтегровані та прийняті на службу", - заявив Матіос.

За його словами, слідство і МВС буде розбиратися, "хто за яких умов і з яких причин прийняв рішення про прийняття на роботу в органи внутрішніх справ цих осіб".

За твердженням головного військового прокурора, саме ці люди є основним підбурювачами до того, щоб основна маса тих бійців, до яких немає претензій, протидіяли правоохоронцям.

Матіос розповів, що на території бази знаходиться більше 170 осіб. 70 з них не є співробітниками міліції, але у них на руках є зброя.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування