РФ погрожує заблокувати доступ до форуму "Української правди"

Вівторок, 23 червня 2015, 18:00

Роскомнадзор погрожує заблокувати доступ до форуму "Української правди" в Росії.

Відповідний лист отримала у вівторок редакція "Української правди".

 

У повідомленні зазначено, що доступ до ресурсу буде обмежений "на підставі вимоги Генеральної прокуратури РФ від 22.06.2015 № 27-31-2015 / Ід1959-15, як такий що містить заклики до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку".

Роскомнадзор має на увазі обговорення на форумі УП резонансної пам'ятки туристам, що прямують до Криму.

 скрін-шот  сторінки форуму. для збільшення клікнути

Наголошується, що "протягом доби з моменту отримання даного повідомлення, провайдер хостингу або інша особа, що забезпечує розміщення в інформаційно-телекомунікаційної мережі, в тому числі в мережі "Інтернет", зобов'язані проінформувати про це обслуговується ними власника інформаційного ресурсу і повідомити його про необхідність негайно видалити вказану інформацію".

"У випадку, якщо власник інформаційного ресурсу видалив інформацію, що містить заклики до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку, він направляє повідомлення про це у Федеральну службу з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій, з метою проведення перевірки та поновлення доступу в разі підтвердження факту видалення", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, оператори зв'язку в Росії почали блокувати доступ до сайту товариства захисту прав споживачів "Громадський контроль", який розмістив пам'ятку туристам у Криму.

"Громадський контроль" випустив пам'ятку для туристів, які вирушають до Криму, в якій нагадується, що це окупована територія, на якій, зокрема не бажано купувати нерухомість і товари. Громадянам Росії також радилося отримувати дозвіл влади України для в'їзду до Криму.

Депутат Держдуми від ЛДПР Михайло Дегтярьов направив запит до Генеральної прокуратури РФ з приводу публікації пам'ятки для туристів у Криму.

Генпрокуратура Росії зажадала блокування сайту ТЗПС. Оператори зв'язку в Росії почали блокувати доступ до сайту товариства.

Президент Росії Володимир Путін також назвав заяву Товариства із захисту прав споживачів щодо Криму "обслуговуванням інтересів іноземних держав".powered by lun.ua