Шевченко обізвав міністрів "інквізиторами"

Середа, 24 червня 2015, 17:00

Міністр екології і природних ресурсів Ігор Шевченко назвав "фарсом" рішення уряду про направлення до парламенту подання про його відставку.

Про це міністр написав у своєму Facebook.

Він стверджує, що під час засідання Кабінету міністрів у середу "не було представлено жодного доказу його вини, а обвинувачення базувалися виключно на припущеннях та суб'єктивних оцінках".

"Політичний фарс продовжується. В результаті театралізованої постанови у виконанні Яценюка, Ващевського та Ващенка, Кабмін мовчазною згодою (голосування як такого не було) "прийняв" рішення про направлення подання про моє звільнення до ВР", - написав Шевченко.

"Це було середньовічне інквізиційне судилище, а не розгляд ситуації по суті. Остаточне рішення за парламентом", - також написав міністр.

Він також подякував міністру палива й енергетики Володимиру Демчишину "за підтримку та активне заперечення безпідставних звинувачень".

Як повідомлялося, Кабінет міністрів ухвалив рішення про направлення до ВР подання про звільнення міністра екології Ігоря Шевченка.

Під час прийняття рішення Демчишин утримався, пославшись на те, що не читав звіту.

У поданні вказано, що за час перебування на посаді Міністра неодноразово мали місце факти порушення Шевченком законодавства, наслідком чого було проведення перевірок та підтвердження відповідних фактів. Також у діях міністра знайшли корупційну складову.

Скандал довкола Ігоря Шевченка розгорівся після того, як народний депутат Олег Ляшко заявив, що має підтвердження того, що міністр екології Ігор Шевченко літав із Ніцци в Київ літаком нардепа, газового олігарха Олександра Онищенка. Це, на думку Ляшка, свідчить про корупційний зв’язок між ними. 

У свою чергу Шевченко заявляв, що його хочуть відправити у відставку через боротьбу із корупцією.

Шевченко був призначений в уряд за квотою "Батьківщини". Водночас тепер Тимошенко це заперечує.

Україська правда

powered by lun.ua