Ляшко: Міністр екології під час пожежі на "БРСМ" був у Ніцці, а повернувся літаком Онищенка

Вівторок, 16 червня 2015, 12:49

Народний депутат Олег Ляшко заявляє, що має докази того, що міністр екології Ігор Шевченко під час пожежі на нафтобазі "БРСМ" відпочивав у Ніцці, звідки повернувся літаком нардепа, екс-регіонала Олександра Онищенка.

Про це він заявив із трибуни Верховної Ради.

Ляшко зазначив, що 8 червня, коли у Васильківському районі виникла пожежа на нафтобазі мережі "БРСМ", Шевченко був у відпустці у Ніцці, яку він не узгоджував із прем’єр-міністром.

"Коли я вчора зробив цю заяву, пан Шевченко сказав, що я брешу. Ну що ж, наводжу факти", - сказав нардеп.

"06.06.2015 пан Шевченко вилетів із аеропорту "Жуляни" на Дрезден приватним літаком, зареєстрованим у Туреччині, за дипломатичним паспортом. Повернувся до України 8-го числа приватним літаком, але повернувся до "Жулян" із Ніцци вже іншим літаком. Його номер PHARO. Власник цього літака наш колега, народний депутат Онищенко", - заявив із трибуни Ляшко.

Він звернувся до Онищенка із запитанням, яким чином міністр екології літає на його приватному літаку.

Він також зажадав від генерального прокурора України "порушити кримінальне провадження за фактом вчинення корупційного діяння міністром екології".

"Адже хто не знає, народний депутат Онищенко причетний до газовидобувної сфери", - зазначив Ляшко. Він наголосив, що це сфера відповідальності міністра екології. За словами Ляшка, йдеться про прямий корупційний зв’язок між Шевченком та нардепом Онищенком, який причетний до газовидобувної сфери.

Ляшко вимагає від кабміну звільнити Шевченка. 

Нагадаємо, сам міністр Шевченко заявляє, що не був у відпустці в Ніцці і відвідував нафтобазу.

ЛЯШКО НАХАБНО БРЕШЕ!!!Я не був у відпустці в Ніцці та Монако під час пожару на нафтобазі.В минулу п'ятницю я особист...

Posted by Ігор Шевченко on Monday, June 15, 2015

Українська правда