Геращенко опублікував "корупційну" смс-переписку Чернушенка

Четвер, 25 червня 2015, 13:18

Народний депутат, радник глави МВС Антон Геращенко опублікував тексти смс-повідомлень, які отримував голова Київського апеляційного суду Антон Чернушенко із вказівками про необхідний результаті тієї чи іншої справи.

Тексти повідомлень Геращенко розмістив на своїй сторінці в Facebook.

За словами нардепа, ці смс Чернушенко отримував в період з квітня по листопад 2014 року, якими один із наближених до нього товаришів передавав прохання/доручення про те, як треба вирішувати ті чи інші питання в Київському апеляційному суді".

Антон Чернушенко: работа под заказ. Вчера Генеральная прокуратура передала в Верховную Раду представление на снятие н...

Posted by Anton Gerashchenko on Thursday, June 25, 2015

"Навіть одна така вказівка судді і тим більше намір судді виконати його - вже кримінальний злочин як з боку судді, так і з боку тих, хто давав йому такі доручення. Адже за кожним з них грубе порушення закону або покривання злочинців", - написав Геращенко.

Як повідомлялося, в середу Генпрокуратура повідомила про підозру голові Апеляційного суду Києва Антону Чернушенку у скоєнні тяжких кримінальних злочинів. 

Чернушенка підозрюють у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 376-1 (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду) та ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудних судових рішень) КК України.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування