Свідок заявив, що Кадиров погрожував Нємцову

Четвер, 25 червня 2015, 18:23

У четвер в Слідчому комітеті РФ допитали свідка, який розповів про погрози Борису Нємцову з боку Рамзана Кадирова 13 років тому.

Про це повідомляє Російська служба ВВС.

Свідок - журналіст і громадський діяч Олександр Риклін - стверджує, що Рамзан Кадиров погрожував Нємцову в грудні 2002 року на З'їзді чеченського народу в Гудермесі.

За словами адвоката Вадима Прохорова, Нємцову, у той час керівнику фракції "Союз правих сил" в Держдумі, в Гудермесі в той день погрожували двічі через його виступи, присвяченого політичного устрою Росії.

Перший раз до Нємцова в залі підійшов чоловік, який пред'явив посвідчення офіцера ФСБ, і сказав, що за такі розмови його слід розстріляти. Про цей епізод писав і сам Борис Нємцов у своїй книзі "Сповідь бунтаря" в 2007 році.

Як зазначив Прохоров, пізніше Нємцову сказали, що це був Рамзан Кадиров. Далі, за словами Прохорова і Рикліна, Кадиров погрожував Нємцову вже на вулиці в присутності свідків.

Прохоров особливо зазначив, що ці погрози сприйняв всерйоз не тільки сам Нємцов, а й тодішній керівник Чечні, батько Рамзана Ахмад-Хаджі Кадиров, - він виділив Нємцову охорону, яка супроводила його до інгушського кордону.

Родичі Нємцова вимагають, щоб глава Чечні був допитаний в рамках справи. Кадиров заявляв, що готовий з'явитися до слідчих.

powered by lun.ua