У ГПУ знали, що Остафійчук - "недолюстрований"

228 переглядів
Субота, 27 червня 2015, 15:50

У Генпрокуратурі знали, що  Григорій Остафійчук, призначений президентом на посаду начальникаГоловного слідчого управління СБУ 23 червня, підпадає під люстрацію, а висновок про те, що він не потрапляє під "люстраційні критерії" - не відповідає дійсності. 

Про це свідчить відповідь прокуратури м.Києва на запит "Громадської ради" ще у грудні 2014 року, що є у розпорядженні Українськї правди.

Так, у документі зазначено, що Григорій Володимирович Остафійчук обіймав посаду заступника прокурор м.Києва, був призначений на посаду ще 14 липня 2007 року, звільнений - 9 березня 2011-го.

Таким чином Остафійчук підпадає під дію закону "Про очищення влади" (люстрацію), який розповсюджується на осіб, що обіймали посади у період з 25.02.2010 до 22.02.2014 рр. Згідно із законом, прокурор часів Януковича підпадає під заборону працювати на держслужбі протягом 10 років.

У прокуратурі м.Києва ще у 2014 році надали інформацію про те, що Остафійчук підпадає під дію закону про люстрацію.
 

Як відомо, раніше Громадський люстраційний комітет розповсюдив заяву, у якій  вказав, що президент Петро Порошенко призначив головним слідчим СБУ Григорія Остафійчука, який не тільки підпадає під люстрацію, але й має непояснені доходи

"Григорій Остафійчук — це приклад саботажу очищення влади всіма державними органами, починаючи з глави держави. Президент грубо порушив люстраційний закон, призначивши Григорія Остафічука, ГПУ — опублікувавши неправдиві висновки про результати його перевірки, а ДФС — надавши позитивний висновок оцінці майна чиновника", — заявила голова Громадського люстраційного комітету Олександра Дрік.

powered by lun.ua