Влада Вірменії погодилася тимчасово платити різницю тарифів за електрику

4 перегляди
Субота, 27 червня 2015, 20:36

Влада Вірменії погодилися взяти на себе оплату електроенергії до закінчення перевірки постачальника енергії Вірменії - компанії "Електромережі Вірменії", покривши різницю між старим і новим тарифом з коштів уряду.

Про це йдеться в офіційній заяві президент Вірменії Сержа Саргсяна, повідомляє Радіо Свобода.

"Поліція зняла оточення перед урядовим кварталом і начальник поліції Єревана сказав протестувальникам: "Читайте повідомлення на сайті президента Сержа Саргсяна". Протестуючі кинулися читати це повідомлення, і з'ясувалося, що воно, дійсно, опубліковано, і сенс його в тому, що уряд Вірменії бере на себе оплату різниці між старим і новим тарифом на електроенергію", - наголошується у повідомленні.

Необхідні кошти будуть взяті з сум, передбачених на подальше зміцнення безпеки.

"Звичайно, проблеми нашої безпеки, м'яко кажучи, далекі від вирішення, але сьогоднішню атмосферу підозрілості та недовіри я також розглядаю як проблеми безпеки і дуже важливої проблеми. Її треба вирішити", - сказав президент, повідомляє РБК

Демонстранти сприйняли рішення влади як свою перемогу, люди святкують таке рішення. Інша ж частина протестуючих наполягає на повному скасуванні рішення про підвищення тарифів на електрику.

Про необхідність провести аудит Саргсян домовився 26 червня на зустрічі з міністром транспорту Росії. На тій же зустрічі було оголошено про виділення Росією Вірменії кредиту за купівлю озброєнь у сумі $200 млн і про передачу справи російського військовослужбовця Валерія Пермякова у відання вірменських слідчих органів.

Протягом протесту влада заявляла, що переглядати рішення про підвищення тарифу не планує. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua