Під Радою – мітинг із різноманітними вимогами

Вівторок, 30 червня 2015, 10:38

Під будівлею Верховної Ради вранці 30 червня проходить мітинг.

Понад 300 осіб з 9:30 мітингують на площі Конституції, біля центрального входу в парламент поставили сцену. Будівлю Верховної Ради охороняють правоохоронці.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", мітингувальники вимагають від депутатів підтримати законопроект № 2045-а, який гарантує внески фізичних осіб і вдосконалить процедуру виведення неплатоспроможних банків із ринку.

Серед вимог також – ухвалення законопроекту №2188-1, який пропонує зберегти заощадження вкладників неплатоспроможних банків шляхом передачі заощаджень працюючим банкам.

Також перед Верховною Радою мітингують захисники агропромислового комплексу, представники регіонів зі своїми вимогами.

А "Українські новини" повідомляють, що мітингувальники вимагають ухвалення законопроекту про звільнення фінансових установ від використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Вони тримають плакати з написами "1088 – рішення сьогодні", "1118" (номери законопроектів за тематикою мітингу) і "Касовий апарат повинен служити бізнесу й споживачу, а не вбивати малий бізнес".

Крім того, частина протестувальників тримають плакати з написами "Ні скасуванню спецрежиму для тваринників", "Скасування спецрежиму ПДВ – уб'є тваринництво в країні" і "Уряд, залиш спецрежим тваринництву".

Протестувальники тримають прапори України, Аграрної партії й Союзу захисту підприємництва.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.