Обама: Розв'язати конфлікт на Донбасі потрібно мирним шляхом

Неділя, 7 червня 2015, 23:36

Вирішення конфлікту на Донбасі  повинно відбуватися мирним, дипломатичним шляхом.

Про це заявив президент США Барак Обама  7 червня у ході зустрічі з прем'єром Великої Бриатанії Девідом Кемероном, повідомляє прес-служба Білого дому.

"(На саміті G7) ми будемо говорити про Росію і Україну, і важливість підтримання режиму санкцій для подальшого тиску на Росію та сепаратистів для повної реалізації ними мінських угод", - заявив Обама.

"Ми вважаємо, що має бути мирний, дипломатичний шлях для вирішення цієї проблеми, і це вимагатиме партнерства від Європи та США,  та зосередженості на важливості дотримання принципів територіальної цілісності та суверенітету", - зазначив президент США. 

Як відомо, перед самітом "Великої сімки" прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив, що Європа має залишатися єдиною в питанні збереження санкцій проти Росії, незважаючи на збитки країн ЄС, а країни G7 повинні дати Москві жорсткий сигнал щодо України.

Окрім того президент США та канцлер Німеччини заявили, що санкції проти Росії повинні залишатися чинними до тих пір, поки не будуть виконані мінські угоди про припинення вогню.

Українська правда powered by lun.ua