"Азов" зголосився вивезти бійців ПС з Закарпаття на суд в Маріуполь

Понеділок, 13 липня 2015, 14:23

Полк "Азов" готовий вивезти бійців "Правого сектора" з Закарпаття в Маріуполь, де вони могли б постати перед судом.

Про це "Українській правді" заявив один з лідерів "Азова" Сергій Коротких з позивним Боцман.

За його словами, судити бійців на Закарпатті не можна через сильний вплив там депутатів Ради Михайла Ланьо та Віктора Балоги.

"У Закарпатті – сильне лобі Балоги і Ланьо. У Києві мітинги і нагнітання обстановки. Тому ми і пропонуємо нейтральне місто на кшталт Маріуполя", – пояснив він.

Також Коротких пообіцяв контроль полку над об'єктивністю розслідування.

"Ми проконтролюємо, щоб було проведено об'єктивне розслідування, і всі винні були покарані. Але такого ж ми вимагаємо справедливого розслідування щодо Балоги і Ланьо, через яких і виник цей конфлікт, оскільки вони між собою не поділили контрабандні потоки", – заявив він.

Раніше в коментарі "Українській правді", опублікованому в статті про події в Мукачевому, Коротких заявляв, що Балога фінансував закарпатський підрозділ "Правого сектору" ще з минулого року.

" І про це всі знали. Не виключено, що він міг використовувати окремих бійців для вирішення своїх бізнесових питань, оскільки звик завжди мати за спиною силу", – вважає він.

Як відомо, 11 липня у Мукачевому після зустрічі представників "Правого сектора" з депутатом Ради Михайлом Ланьо сталося збройне зіткнення, у якому також взяли участь правоохоронці. В результаті загинули декілька людей.

Частина бійців ПС наразі знаходяться в лісах Закарпаття, з ними ведуться переговори.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування