Фірташ обслуговує патріотичний молодіжний форум Кремля в Криму

Вівторок, 14 липня 2015, 14:07

Підприємства олігарха Дмитра Фірташа обслуговують патріотичний російський форум, який російська окупаційна влада проводить у захопленому Криму.

Про це пише австрійське агентство APA, "Українська правда" знайшла документальні підтвердження цьому твердженню.

Мова йде про "Всеросійський молодіжний форум" на Бакальскій косі. Форум розділений на кілька змін, одна з них - збір пошукових загонів і військово-патріотичних клубів, громадських об'єднань та центрів патріотичного виховання молоді, агітаційні бригади.

 
 

На цьому форумі вже виступав рупор і головний пропагандист Кремля Дмитро Кисельов, який, починаючи з літа 2013 року в своїх програмах веде антиукраїнську пропаганду з подачею часто неправдивих фактів.

Федеральне агентство у справах молоді РФ з кінця весни і до початку літа провела ряд тендерів, щоб закупити послуги для форуму.

Згідно з результатами тендеру, послуги зі сприяння у проведенні Всеросійського молодіжного форуму "Таврида", в частині забезпечення харчування проживання учасників, експертів і гостей надає ТОВ "Титанові інвестиції". Сума тендеру 74 538 660 рублів (близько 1 316 760 доларів). Тендер проводився лише з одним учасников.

Скріншот результатів тендеру. Клікніть для збільшення

ТОВ "Титанові інвестиції" зареєстрована в Росії 17 червня 2014 році вже після анексії Криму.

Засновником компанії виступає ТОВ "Летан Інвестментс Лімітед", зареєстрована на Кіпрі.

Саме на цю компанію оформлена головна холдингова компанія Фірташа - австрійська Group DF International.

Клікніть для збільшення

Сам форум проходить на території бази відпочинку "Волна", що базується в селищі Стерегуще. База належить заводу "Кримський титан", який в жовтні 2014 року був повністю переданий російському ТОВ "Титанові інвестиції".

28 червня на одному з місцевих форумів користувач повідомив, що співробітники підприємства мали відпочивати на базі до 1 липня, а після того там мали готуватися до форуму "Таврида".

"Але 27.06 були згорнуті всі розважальні, аніматорські програми, закрите кафе, теніс, більярд. Сьогодні приїхав Догадов з командою виселяти відпочиваючих з бази достроково, бо москвічі не хочуть дихати одним повітрям з місцевими аборигенами", - написав користувач.

Фото з сайту бази "Волна", що належить Кримському Титану
Фото з сайту форуму - на тій самій базі

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!