Росія зашле на Донбас 32-й "гумконвой"

Середа, 15 липня 2015, 13:59

32-гу автоколону МНС Росії з "гуманітарною допомогою" сформовано в Ростовській області, вона відбуде на Донбас 16 липня.

Про це ТАСС повідомили в прес-службі Міністерства з надзвичайних ситуацій РФ.

"МНС Росії завершило на території Донського рятувального центру МНС формування чергової автомобільної колони з гуманітарною допомогою для Донбасу. У її складі понад 100 автомобілів, завантажених гуманітарною допомогою загальною вагою понад 1 тис. тонн", - сказав представник відомства.

За його словами, серед вантажів – продукти харчування, у тому числі м'ясні, рибні й молочні консерви, цукор, сіль, а також предмети першої необхідності.

"Планується, що автомобільна колона вийде з Донського рятувального центру МНС Росії завтра вранці, розділиться на дві приблизно рівні частини й попрямує в Донецьку й Луганську області, пройшовши всі необхідні процедури на прикордонних пунктах пропуску", - заявили в МНС РФ.

Як відомо, Україна виступає проти вторгнення так званих "гумконвоїв" із РФ через неконтрольовану частину кордону, бо в них можуть везти допомогу проросійським бойовикам і кадровим російським військовим.

10 липня заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін заявив, що МЗС РФ отримало ноту від України щодо відправлення гуманітарних вантажів на Донбас залізницею.

"Пропозиція вивчається. Є ціла низка питань, які потребують прояснення", - зазначив він. 

Як повідомляє ТАСС із посиланням на Державну прикордонну службу України, Київ пропонує Росії направляти гуманітарні конвої на Донбас поїздами через контрольовані українською стороною прикордонні пункти у Харківській області.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!